Vyhledej
Rady na cesty
> cesty s dětmi
> doprava
> nebezpečí
> nedej se
> praktické
> ubytování
Vybavení
> jak vybrat
> literatura
> materiály
> novinky
> testovna
Turistika
> cyklo
> expedice
> hory
> lyže a sněžnice
Práce v zahraničí
> zkušenosti
On-line cesty
> seriály
> blogy
> humor
Nejčtenější články
Novinky emailem
Partneři

Portál o inline bruslení nejen na Ladronce

přehledný seznam kempů

Spolujízda.eu - server pro spolujízdu

Diashow ze Severní Ameriky

Královédvorsko
 Ubytování, restaurace, turistika ve Dvoře Králové n. L. a okolí.

www.Cottage.cz
Portál o turistice a ubytování v NP České Švýcarsko.


Vybavení do přírody
Naše ikona:

Průvodce světem vybavení a cestování

.

ČRAfrikaAmerikaAsieAustrálie a OceánieEvropaStř. východ
KALiMERA > Vybavení > novinky

Zimní Outdoor-Outlet v Praze začíná tento týden

Redakce / 1.12.2008
Zajímavou recyklaci skladu neprodaných věcí již druhým rokem zajišťuje Outdoor-Outlet. Zcela nové a nepoškozené, avšak rokem výroby starší vybavení do přírody, které je již v klasických obchodech neprodejné, nabízí návštěvníkům Výstaviště v Letňanech. Značkové outdoorové a lyžařské vybavení lze takto v prosinci a lednu pořídit až se 70% slevou.
 

Nabídka Outdoor-Outletu je velmi pestrá a pro návštěvníky zajímavá i složením značek. Z českých firem nechybí oblečení prestižní české značky Warmpeace, lyže a snowboardy značky Sporten, zimní bundy a kalhoty Hannah, ani tradiční thermoprádlo Moira, Canard, či 2F.
Ze zahraničí je ozdobou Outdoor-Outletu kanadské, velmi oblíbené oblečení Sherpa, pohodlné bundy a mikiny Regatta, funkční a vypracované kousky Montane, italské trekové i městské boty Trezeta či náročná německá treková obuv Lowa.
Výjimkou není ani nabídka zboží, které se v Čechách na pultech vůbec nevyskytuje, ale bylo zde pouze prezentováno jako vzorek. „Dobře informovaní návštěvníci haly na Výstavišti v Letňanech, ale také našeho denně aktualizovaného webu, tak mohou velmi výhodně pořídit vybavení, které u nás není běžně dostupné“, vysvětluje šíři nabídky Jan Holan, pořadatel Outdoor-Outletu.
Velké oblibě se těší dětské oblečení. Rodiče uvítají zejména možnost pořídit levněji lyžařské vybavení dospívajícím dětem – snowboardové a streetwear modely značek Funstorm a Sherpa odpovídají i s více než 50% slevou nárokům mladých lidí. Od značky Dare2be jsou k dostání bundy a zimní kalhoty pro děti již od 3 let.
Sportovně zaměření lidé ocení nabídku běžkařských kompletů od značek Craft a Swix, běžek a bot Madshus, běžek, sjezdovek a snowboardů Sporten. Nadšenci hokeje a in-line bruslení si mohou pořídit s výraznou slevou nové vybavení značky Tempish a K2.
Outdoor-Outlet je otevřen na Výstavišti v Letňanech v prosinci a lednu celý týden kromě pondělí. Na webových stránkách www.Outdoor-Outlet.cz můžete sledovat aktuální stav skladu a denně přidávané nové zboží. Výhodně nakupovat nemusí jen obyvatelé Prahy, zboží si lze objednat i přes internet. Brňáci si mohou část nabídky prohlédnout a vyzkoušet na Lidické ulice 28 v centru Brna, či si nechat zaslat do této pobočky zboží i ve více velikostech pomocí internetové objednávky, na místě zhodnotit a rozhodnout se.

Otevíraci doba pobočky Letňany:
prosinec-leden
út - pá 13 - 20 hod
so- ne 10 - 17 hod
doprava: metro C Letňany
eshop: www.outdoor-outlet.cz

                                                                                                        PR článek

 
Související články
Outdoor-Outlet v Brně!
Novinky veletrhu Sportlife 2008
 
Přečteno 9103x
 
 
 
Komentáře
 
Přidat komentář
Vypsat označené komentáře
Vypsat všechny komentáře
Zobrazit všechny chronologicky
 
Poslat odkaz
Tisk
Zpět
Inzerce | O nás | Tištěná verze
KLUB KALiMERA
jméno:
heslo:
Přidat článek
Chcete se přidat?
Střípky
Běžky pro turisty i aktivní sportovce - podle čeho vybírat a jaké si koupit?Jak připravit své nové běžkyKontakty na horskou službu
Komerční sdělení
Vybavení na běžky - lyže, boty, hole, bundy, termoprádlo
Štěrba nabízí: